Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do sprzedania kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 84.34m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

OKAZJA CENOWA – SUPER OFERTA!!!

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA!!!

Apartament o powierzchni 84,34 m2 –  3 – pokojowy,  położony na 2 piętrze 4-piętrowej kamienicy, odnowionej w całości w 2007r.

Układ pomieszczeń: holl o pow. 12m2 z którego przechodzimy do: sypialni o pow. 14,7m2, jasnej dużej kuchni o pow. 11,7m2, łazienki o pow. 5,39m2, toalety o pow. 1,52m2, salonu o pow. 30m2. Z salonu przechodzimy natomiast do pomieszczenia o pow. 9,31m2, które może być zaadaptowane jako sypialnia, gabinet, biblioteczka. Istnieje możliwość aranżacji lokalu na trzy oddzielne sypialnie oraz salonu połączonego z kuchnią.

Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. Ogrzewanie i ciepła woda podawana centralnie. Kotłownia gazowa pod budynkiem. Wszystkie media opomiarowane. W budynku winda, tylko 13 mieszkań i dwa lokale usługowe. Instalacja alarmowa, internetowa, telewizyjna, wideodomofon. Wystawa mieszkania wschód-zachód. Salon z pięknym widokiem na zieleń. Do mieszkania przynależy w całości odnowiona piwnica do wyłącznego korzystania!!!

Świetna lokalizacja, dogodne połączenie z dowolną częścią Krakowa. Do rynku pieszo około 15 min. Oferta godna polecenia. Zapraszam do oglądania nieruchomości w dogodnej dla Państwa terminie ( posiadamy klucze do lokalu).

* prowizję pośrednika pokrywa w całości strona sprzedająca.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz