Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 75.42m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA

— KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! —

Wynagrodzenie pokrywa deweloper. —

Inwestycja zlokalizowana w części przylegającej do ul. Cystersów, składa się z  czterech budynków o ciekawej formie i zmiennej wysokości. Budynki usytuowane są wokół rozległego wewnętrznego dziedzińca, co pozwola stworzyć zamkniętą, harmonijną całość. W obrębie dziedzińca zaprojektowano kaskadę wodną, aranżacje zieleni oraz małą architekturę (ławeczki, latarnie i stojak rowerowy) i plac zabaw dla dzieci. Teren posesji jest ogrodzony i monitorowany, co zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

—–

Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z wyjściem na balkon, jasnej dużej kuchni, wc, łazienki, garderoby i przedpokoju.

—–

To idealna lokalizacja dla tych, którzy chcą korzystać ze wszystkich przywilejów życia w centrum miasta, mając równocześnie zapewnioną kameralną atmosferę i poczucie prywatności. Ze względu na swoje położenie – ul. Cystersów pomimo, że znajduje się w samym centrum miasta zachowuje równocześnie kameralny charakter bocznej uliczki – lokalizacja ta zapewnia zarówno wygodę wynikającą z dostępu do bogatej infrastruktury miejskiej (dobrze rozwinięta komunikacja miejska, szkoła, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej TLK, klub sportowy z pełnowymiarowym boiskiem, halą i boiskami do tenisa), jak spokojne warunki do życia. Równocześnie bliska odległość od Rynku Głównego i pozwoli na interesujące spędzanie wolnego czasu.

—–

Inwestycja skończona z pozwoleniem na użytkowanie.

Więcej informacji Radosław Kucharz 515-101-444

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz