Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Wrocław o powierzchni 70.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
Ładne zadbane Mieszkanie z Garażem pod budynkiem — na ładnym Osiedlu Skarbowców — 3 pokojowe 1 piętro / , 4 piętrowy, 1997 roku — w rejonie ok.ul. Wietrzna / Rózy Wiatrów / Poranna —.rozkładowe, dwustronne (wystawa okien wschód -zachód ) Klatka schodowa jest zadbana, nowe drzwi antywłamaniowe, w przedpokoju 5 m2 duża szafa typu Komandor jako stały element zabudowy Pokój dzienny 20 m2 połączony jest z otwartą zabudowaną meblami i sprzętem AGD kuchnią. 12m2 wraz wyjściem na duży balkon 6m2 Dwa pozostałe pokoje mają po 14m2 i 12m2, w jednym z nich dodatkowo mieści się ponadto mała garderoba. Łazienka z wanną i prysznicem, w glazurze 6 m2 oraz WC — oddzielne 3,5m2 z miejscem z palka..W całym mieszkaniu na podłodze są deski barlineckie w pokojach oraz częściowo w kuchni , natomiast na ścianach są gładzie; ładne okna drewniane typu Urzędowski. Czynsz niski ok. 290 zł, ogrzewanie i ciepła woda — jest własne z pieca 2-funkcyjnego ( w sezonie grzewczym ok. 150 zł r za gaz / miesiecznie ….Cena ofertowa 449 0000 z ł….promocyja !!..obniżona..!! ..Bardzo .Dobra OFERTA.!!..w dobrym miejscu lokolizacji / na tym Osiedllu ( dobra strona i dojazd )…szybki dojazd do ul Krzycka – Karkonoska oraz Racławicka / Hallera..Można dokupić dodatkowo miejsce postojowe w garażu pod budynkiem za 0ok. 28 000 zł….Dobra i Atrakcyja oferta na obniżonej cenie..!!
Atrakcyjna Oferta…!!…do zamieszkania do komfortowego bez nakładów
Uwaga.!!!..pomagamy korzystnie uzyskać i wybrać kredyt do 100% wartości nabywanej nieruchomości ponieważ współpracujemy z wieloma bankami ( obniżone marże ) i instytucjami finansowymi.
Zapewniamy profesjonalnie kompleksową bezpieczną obsługę całej transakcji kupna-sprzedaży–również w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny
ApartDom—Osoba kontaktowa – prowadzący ofertę = Bogdan tel. 883 351 065 biuro 071 794 74 39 Całkowita oferta naszego biura -Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz