Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 67.87m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie na NISKIM parterze – IDEALNE na USŁUGI lub BIURO

Kameralny budynek na Pradze Północ. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,87 m2, funkcjonalne, dobrze skomunikowane, rozkładowe, przestronne i widne. Balkon 2,67m2.
Mieszkanie w stanie deweloperskim bez podłóg i białego montażu, do wykończenia, do objęcia od zaraz (budynek już przekazany do zamieszkania).

Kondygnacje mieszkalne połączone są windami z kondygnacją garażową. Wraz z mieszkaniem Klient może nabyć dodatkowo stanowisko garażowe oraz komórkę lokatorską.

Okolica doskonale znana warszawiakom – tuż obok Fabryka Trzciny – najmodniejsze awangardowe miejsce artystycznej stolicy. Nieopodal Bazylika, szkoły: podstawowa, średnia i wyższa, przychodnia. W pobliżu supermarkety, dworce PKP (Warszawa-Wschodnia i Warszawa-Wileńska). Okolica jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy poprzez istniejącą sieć ulic oraz komunikację publiczną autobusową i tramwajową. Do przystanku tramwajowego i autobusowego 200 m. Do centrum miasta 4 km (10 minut samochodem).

Mieszkanie M05 klatka B. Prezentowany plan ma na celu zilustrowanie i podanie ogólnego opisu mieszkania, metraż mieszkania po obmiarach różni się od podanego w planie.

Zapraszamy do obejrzenia /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Północ

Tags: , , ,


Dodaj komentarz