Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do wynajęcia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 52.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa WolaW pobliżu energy fitness, sklepy, restauracje, apteka, parki, szkoły. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W dziedzincu budynku kącik zabaw. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, łazienki, salonu wraz z aneksem kuchennym (27,7 m2), sypialni (12,7 m2) a także dużego balkonu (8,4 m2). Całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel!

do wynajęcia nowe mieszkanie (po raz pierwszy dostępne do wynajęcia!) w nowym budynku wola prestige przy ul. W salonie znajduje sie wygodna sofa i meble z miejscem pod tv. W przedpokoju usytuowany szafa wnękowa, w sypialni znajdziemy wygodne łożko jak i przestronną szafę. Krótka prezentacja:
https:///watch?v=ncxvmprml2c&feature=g-upl wola/wola. Uwaga: w przypadku tej oferty re/max top nieruchomości nie pobiera wynagrodzenia od najemcy. Budynek pod stałym nadzorem kamer, z recepcją. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. Kuchnia wyposażona w lodówkę, zmywarkę, okap, piekarnik, płytę indukcyjną, mikrofalówkę.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz