Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 38.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

!!! DWUPOKOJOWE !!! 38 M2 !!! Zapraszamy Państwa do obejrzenia dwupokojowego mieszkania położonego na osiedlu Srusia – Nowa Huta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Pokoje o powierzchni około 16 i 9 m2; kuchnia około 6 m2; łazienka około 2,5 m2. Mieszkanie w standardzie dobrym. Położone na dziewiątym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym z windą. Istnieje możliwość podłączenia szybkiego Internetu, TV kablowej oraz telefonu. Czynsz niewielki wynosi około 320 zł. Mieszkanie bez gazu (istnieje możliwość podłączenia). Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Niewątpliwa atrakcją mieszkania jest jego położenie pod względem otaczającej infrastruktury. Na osiedlu szkoła, przedszkole (na każdym sąsiadującym osiedlu również), plac zabaw. W okolicy liczne sklepy: m.in. LIDL, Kaufland, apteki. Planty Bieńczyckie wraz z licznymi placami zabaw zapewniają dobre miejsce do aktywnego wypoczynku. Bardzo dobry dojazd do pozostałych rejonów Krakowa zapewniają liczne linie autobusowe.

Kontakt w sprawie oferty: tel. 609 600 101 !!!

Zapraszamy do oglądania !!!

Więcej ofert na WWW.TARA.NET.PL !!!

Zawsze aktualne oferty !!! !!! DWUPOKOJOWE !!! 38 M2 !!!

 

Korzystając z naszych usług nie tylko zobaczysz tę nieruchomość, ale również uzyskasz profesjonalne doradztwo w sprawie zakupu mieszkania.

Sprawdzimy stan prawny nieruchomości, jeżeli jest potrzeba dowieziemy Cię na miejsce prezentacji.Wynegocjujemy najlepsze warunki umowy i cenę nieruchomości.

Za pośrednictwem Doradców Finansowych Agencji Nieruchomości TARA możesz bezpłatnie skorzystać z oferty kredytów, a w  współpracującej  z nami Kancelarii Notarialnej  uzyskasz duże upusty w kosztach taksy notarialnej.

Jeżeli ta nieruchomość nie będzie Ci odpowiadała, to znajdziemy taką, która idealnie trafi w Twoje oczekiwania.

LISTA TWOICH ŻYCZEŃ TO ZAKRES NASZYCH USŁUG.

Typ budynku: blok mieszkalny
Informacje dodatkowe: ;autobus;;tramwaj;

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz