Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 60.51m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Wola) monitorowanego oraz zamkniętego osiedla wola tower. )
w niedalekiej okolicy umiejscowione są centra handlowe: arkadia, wola park a także klif. Drzwi wejściowe antywłamaniowe firmy dierre. W skład mieszkania wchodzą pomieszczenia:
salon 20,73 m kw /płd/
pokój 16,13 m kw /płd, wsch/
kuchnia 7,46 m kw /płd/ – jasny gres polski
łazienka 4,65 m kw – hiszpańska płytki ceramiczne a także płytki ceramiczne – kabina prysznicowa
przedsionek 6,87 m kw – włoski gres ciemnoszary
korytarz 4,67 m kw
loża 5,15 m kw. W pokojach na podłogach jak i w przedpokoju są bardzo dobrej jakości panele drewniane -drewno afrykańskie tali /klejone/. W łazience jest ogrzewanie podłogowe. Ogromnym atutem jest również bliskość przystanku tramwajowego przy ul. Dwa kroki od parku moczydło z dobrą infrastrukturą dla dzieci, oraz przyjemnym miejscem do spacerowania. Zaledwie 1 km od lasku na kole a także 15 minut samochodem od parku leśnego bemowo, sąsiadującego z puszczą kampinoską. Wysokość czynszu: 422 pln
ceny do negocjacji. Bardzo zachwycające dwupokojowe mieszkanie w odległości 3km od dzielnicy śródmieście, na terenie nowego (bud. W okolicy wiele sklepików, apteki, przedszkole, szkoły, place zabaw dla dzieci, boiska. W przedpokojach są 2 głębokie szafy. Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 25 000 złotych. Obozowej oddalonego o 200m (z którego dojazd do centrum zajmuje zaledwie 20 minut!), a także licznych kameralnych kawiarni, restauracyjek, oraz wielu innych punktów handlowo-usługowych (baseny, fitness-kluby, etc. Własność gruntu – nie płaci się corocznych wysokich opłat za użytkowanie wieczyste gruntu. Na taras wchodzi się z salonu jak również z drugiego pokoju. W cenie jest komórka lokatorska o metrażu 5,05 m kw na a także piętrze budynku. W sąsiedztwie wyłącznie nowe osiedla, okolica cicha a także spokojna, a przy tym bardzo dobrze rozwinięta pod względem zagospodarowania a także infrastruktury.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz