Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 64.50m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowDoskonała lokalizacja. Budynek po generalnym remoncie, po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej i gazowej, ocieplony z nową elewacją, nowe windy, czysta i zadbana klatka, ładnie utrzymana zieleń przed budynkiem, monitoring 24h.
Pierwotnie mieszkanie składało się z 3 pokoi (po postawieniu ścianki działowej można wrócić do stanu pierwotnego). Obecnie dwa przestronne pokoje, hol, kuchnia, łazienka i osobna toaleta. W pokojach i holu parkiet bukowy w dobrym stanie.
Nowe bardzo duże okna PCV od wschodniej strony (słońce do godz.12.).
Łazienka w jasnej pastelowej glazurze, z kabiną prysznicową i pralką.Toaleta również w jasnej glazurze. Kuchnia z oknem od północy, zabudowana szafkami, z płytą grzewczą i lodówką ( w budynku jest gaz można podłączyć kuchenkę gazową).
W jednym pokoju loggia ok.4m2 z niej widok na sąsiednie budynki i ogródki działkowe, w drugim pokoju 2 okna, duża szafa wnękowa. W holu również duża szafa wnękowa. W cenie mieszkania piwnica, komórka lokatorska obok mieszkania i miejsce postojowe na ogrodzonym parkingu.
Czynsz 630zł/3osoby, w tym f.remontowy, parking, zaliczki na wodę.
Doskonała lokalizacja, cena do negocjacji – polecam i zapraszam do oglądania. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Mokotów

Tags: , , ,


Dodaj komentarz