Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 65.93m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

  • Mieszkań o powierzchni od 56 do 97 m2 z balkonem lub ogródkiem. Budynki wyposażone będą w nowoczesne cichobieżne windy i podziemne garaże.

4. Opis inwestycji:

Osiedle Alpha to kompleks siedmiu nowoczesnych budynków usytuowanych w warszawskim Ursusie. Zespół położony jest z dala od zgiełku miasta, ale w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych prowadzących do centrum. Budynki otoczone zielenią charakteryzują się klasyczną elegancją i funkcjonalnością. Doskonałe usytuowanie osiedla, 200 m od Alei Jerozolimskich, zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Jednocześnie jego lokalizacja stwarza możliwość korzystania z uroków terenów podmiejskich.Na terenie osiedla przewidziano plac zabaw dla dzieci. Cały kompleks zostanie ogrodzony i wyposażony w video domofony oraz czytniki kart dostępu.Osiedle Alpha stanowi połączenie osiągnięć współczesnej architektury mieszkaniowej i estetyki. Unikalne budynki charakteryzują się klasyczną elegancją, funkcjonalnością oraz najwyższą jakością wykonania wszystkich detali. Na parterze znajdują się ogródki, na wyższych poziomach przetronne balkony a na ostatnich kondygnacjach rozlegle tarasy. Dla wygody naszych Klientów w każdym z budynków przewidziano przestronne przeszklone przedsionki wraz z dodatkowymi pomieszczeniami, między innymi także dla pracowników ochrony. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego całe osiedle zostanie ogrodzone i wyposażone w videodomofony oraz czytniki kart dostępu. Optymalna lokalizacja osiedla ALPHA, które usytuowane jest 200 m od Alei Jerozolimskich, zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Jego położenie daje możliwość szybkiego i łatwego dotarcia do centrum jak i korzystania z uroków terenów podmiejskich. Optymalne rozwiązania architektoniczne wykorzystane przez inwestora są idealnie dostosowane do potrzeb przyszłych mieszkańców. Prace budowlane realizowane są z największą starannością i troską o detale. Klienci mają możliwość indywidualnej aranżacji rozkładu mieszkań. Optymalne otoczenie osiedla zapewnia mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Na terenie kompleksu został zaplanowany wewnętrzny dziedziniec z zielenią i elementami wodnymi oraz placem zabaw dla dzieci. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone oraz wyposażone w video fony i czytniki kart dostępu. Optymalna cena mieszkań wpływa na ich atrakcyjność w tym segmencie rynku.

5. Dotatkowe informacje:

Zalety inwestycji to doskonała lokalizacja (200 m od Alei Jerozolimskich) zapewniająca korzystanie z rekreacyjnych uroków terenów podmiejskich, dogodna komunikacja i bliskość centrum oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu osiedla znajdują się przedszkole, szkoły, baseny i inne ośrodki uzyteczności publicznej. 1.Urząd Dzielnicy Ursus 2.Stadion RKS Ursus 3.Park Achera 4.Leroy Merlin 5.Makro Cash and Carry 6.Leclerc 7.Castorama 8.Park Kombatantów 9.Factory Outlet 10.Centrum Familijne Skorosze 11.Al. Jerozolimskie (200 m od osiedla)

Miejsce Parkingowe dodatkowo płatne 25 000 brutto

Miejsce Parkingowe dodatkowo płatne 25 000 brutto

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz