Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 56.90m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa WolaKuchnia jest wyposażona w:
– meble
– kuchenkę gazową
– lodówkę
wyposażenie kuchni zostaje w cenie mieszkania. Komunikacja miejska w każdym kierunku warszawy jest oczywiście bardzo dobra. Informacje o lokalu:
własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Okna w kuchni wychodzą na wsch. W pokoju są okazałe stolarka okienna a także kratka balkonowa, przez co pokój jest bardzo dobrze doświetlony. Mieszkając w tym miejscu mamy jednocześnie ciszę a także spokój oraz wszystko to, co może nam dać życie w samym centrum warszawy. Wszystko zależy od potrzeb przyszłego właścicela. Okna wychodzą na podwórze na płd. Mieszkanie jest 3- pokojowe, raczej ciche, narożne. Okna wychodzą na podwórze na płd. Infrastruktura handlowo-usługowa usytuowana jest na parterach okolicznych budynków (sklepy marcpol, żabka, wszystkie usługi) tuż-tuż jest poczta, są: apteki, kina, teatry, muzea, kościoły, szkoły, przedszkola, restauracje, puby, rozrywka, centra handlowe, biura. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr2:
ustawny pokój, w którym jest stara szafa wnękowa. Przedpokój:
powierzchnia przedpokoju 4. Pokój nr 1:
powierzchnia pokoju 22. Informacje o budynku:
budynek, w którym mieści się mieszkanie zlokalizowane w okolicy o małym natężeniu ruchu ulicznego. Zaletą jest drewniana podłoga-parkiet dębowy, który ewentualnie można pocyklinować. Parking/garaż:

informacje dodatkowe na temat garażu/parkingu:
blisko budynku jest parking dla mieszkanćów zamykany na szlaban. Okna są skierowane na wsch oraz płd. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr1:
w pokoju są 2 stolarka okienna, znaczne okno z balkonem wychodzi na południe, małe, które jest zasłonięte płytą kartonowo gipsową wychodzi na wschód. Okna wychodzą na podwórze na wsch. W 3 minuty można dojść do dworca centralnego, złotych tarasów. Informacje dodatkowe na temat kuchni, łazienki a także przedpokoju:
pralka jest zamontowana w kuchni ale jest też miejsce na pralkę w łazience. Łazienka:
powierzchnia łazienki 3m2. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr3:
malutki pokój może być do pracy lub dla dziecka. W budynku są 2 nowe windy, zostały przeprowadzone praktycznie wszystkie najważniejsze remonty. Pokój można połączyć z kuchnią. Informacje dodatkowe na temat lokalu:
można zamieszkać ale można też mieszkanie całkowicie przebudować. Budynek jest ocieplony a także zawiera nową elewację. Instalacje:
instalacja elektryczna stara. Informacje dodatkowe na temat instalacji:
wszystkie instalacje są wymienione poza instalacją elektryczną w mieszkaniu. Kuchnię można połączyć z pokojem dużym p1, lub urządzić aneks kuchenny w p1 oraz uzyskać w ten sposób cztery pokoje. Na piętrze położone 12 mieszkań. Pokój nr 2:
powierzchnia pokoju 12m2. Czynsz razem z funduszem remontowym wynosi 580 pln. Jana pawła ii pomiędzy ulicami chmielną oraz złotą. W budynku jest:
– winda
– domofon
– piwnica
w okolicy znajdują się:
– linie autobusowe
– linie tramwajowe
– stacja metra
– centrum handlowe
– park
informacje dodatkowe na temat budynku:
budynek jest usytuowany w odległości nieco ponad 200m od al. Instalacja kanalizacyjna wymieniona. Pokój nr 3:
powierzchnia pokoju 6. Mieszkanie umieszczone jest na szóstym piętrze w 10 piętrowym bloku typu rama h, wybudowanym w roku 1968. Glazura a także kafle w łazience jest z lat dziewięćdziesiątych.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz