Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 62.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie o powierzchni 62 m2, 3 pokojowe, na wysokim parterze (parapet zewnętrzny na wysokości ponad 2 m), Dolny Mokotów, Sielce, ul. Gagarina w pobliżu Czerskiej. Niski, czteropiętrowy solidny budynek z cegły z lat pięćdziesiątych.
Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2003 r. Wyrównano i wytłumiono ściany, została rozprowadzona nowa instalacja elektryczna, wymieniono piony i poziomy inst. wodnej, wymieniono okna, wycyklinowano parkiet, położone zostały nowe glazury i terakoty, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.
Pokoje: 17, 15 i 11 m2, ustawna 7 m2 widna kuchnia, 3,5 m2 łazienka, wc oddzielnie, w przedpokoju szafa wnękowa. Mieszkanie jest dwustronne, okna z największego i mniejszego pokoju skierowane są na podwórze (południe), z kuchni i średniej wielkości pokoju w stronę ulicy (północ). Wysokość mieszkania 285 cm.
Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Znakomicie nadaje się również na biuro, kancelarię, gabinet.
Niski czynsz: 311 zł + 148 zł fundusz remontowy.
Budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową, po wymianie instalacji, wymianie dachu, z czystą odnowioną klatką schodową. W ciągu najbliższych 2 lat zlikwidowane będą piecyki gazowe podgrzewające wodę, budynek zostanie ocieplony i odnowiona będzie elewacja.
W pobliżu pełna infrastruktura, park Łazienki Królewskie, zielone tereny na Siekierkach, blisko Śródmieście, bardzo dobra komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Warszawy.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz