Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zbycia blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 48.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie o powierzchni 45 m2 mieści się na piątym piętrze w wieżowcu przy ulicy Czerniakowska 20. Okolica jest wprost idealna dla rodziny z dzieckiem ze względu na obecność kilku placów zabaw oraz miłego zakątka zieleni z małym oczkiem wodnym znajdującego się kilka metrów od budynku. Naprzeciw znajduje się również przedszkole nr.391.
Do lokalu zawiezie nas jedna z dwu nowych wind. Wejście do mieszkania dodatkowo strzeżone jest przez drzwi oddzielające korytarze. Klatka schodowa jest bardzo czysta i odnowiona.
Gdy wchodzimy do mieszkania naszym oczom ukazuje się przedpokój o powierzchni 4,5 m2, którego ściany pokryte gładzią utrzymane w neutralnym białym odcieniu. Na podłodze znajduje się beżowy gres, który znajdziemy również w kuchni. Zabudowane szafy typu „komandor” pokryte są lustrami na drewnie w czekoladowym, ciepłym odcieniu. Z tego samego drewna wykonane są drzwi do wszystkich pomieszczeń, co utrzymuje jednolitą stylistykę.
Po stronie prawej znajduje się piękna łazienka z wc utrzymana w kolorach ecru i czekolady. Ściany pokrywają oryginalne matowe płytki w delikatnym kremowym odcieniu. Dodatkowo na filarze oraz na części bocznej kabiny prysznicowej umieszczono glazurę z pięknym kwiatowym wzorem. Na ziemi znajdziemy ciemną czekoladową terakotę, która współgra z zabudową szafek oraz wspomnianym wcześniej wzorem na płytkach. Całość dopełnia nowa kabina prysznicowa oraz bardzo oryginalna szklana zielona umywalka.
Po stronie lewej umiejscowiony jest pokój o powierzchni 12 m2. Na podłodze znajdziemy parkiet i ściany pokryte gładzią w jasnych barwach. Okna podobnie jak w całym mieszkaniu są nowe, plastikowe i wychodzą na stronę wschodnią.
Naprzeciw drzwi wejściowych znajduje się najmniejszy pokój o powierzchni 6 m2. Okna wychodzą na stronę północną a pomieszczenie jest bardzo jasne. Podłogę pokrywa karmelowy parkiet, zaś ściany są gładzone. Pomieszczenie utrzymane jest w kolorze intensywnej ciepłej wiśni.
Wychodząc z sypialni udajemy się korytarzem na prawo do największego pokoju. Ma on powierzchnię 16 m2 oraz okna na dwu ścianach. Naprzeciwko wejścia znajdują się okna wychodzące na stronę wschodnią, zaś na ścianie obok na stronę północną. Na tej samej stronie znajduje się też wyjście na balkon. Pokój dzięki obecności tylu okien stał się bardzo jasny i przestronny. Podłogi pokryte są karmelowym parkietem zaś ściany białą gładzią.
Idąc na lewo od najmniejszego pokoju trafimy na kuchnię liczącą 6 m2. Ma ona kształt prostokątny i utrzymana jest w kolorach kremu i mięty. Podłoga pokryta jest terakotą, zaś ściany gładzone i pomalowane na kolor delikatnej mięty. Pomiędzy szafkami stojącymi a wiszącymi znajdziemy pas zielonej glazury. Zabudowa kuchni jest w stanie idealnym i kontynuuje konsekwentny dobór barw czekoladowo-brązowych. Na wyposażeniu znajduje się kuchenka oraz zmywarka w bardzo dobrym stanie.
Podsumowując, mieszkanie jest w stanie idealnym i gotowym do zamieszkania od zaraz. Jedynie średni pokój wymaga ewentualnie lekkiego odświeżenia. Całość jest bardzo gustowna i jednolita stylistycznie.
Dodatkowym atutem mieszkania jest jego usytuowanie i dogodne warunki komunikacji miejskiej. Praktycznie spod bloku mamy dostęp do kilku linii autobusowych.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz