Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 76.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

 

Super cena i doskonała lokalizacja!

Idealne pod biuro, kancelarię, siedzibę firmy! Możliwość zrobienia trzeciego pokoju!

Oferujemy mieszkanie na I piętrze w budynku przy ul. Beliny – Prażmowskiego obok Ronda Mogliskiego (blisko Sądów, Urzędu Miasta Krakowa).

Powierzchnia całkowita wynosi 76,2 m2, na którą składają sie dwa oddzielne duże pokoje (4×6,5; 3,7×5,3), przedpokój (1,9×3,7) jasna kuchnia, łazienka z WC (2,4×1,5). Ogrzewanie elektryczne: wkłady elektryczne w piecach (można przerobić na ogrzewanie gazowe gdyż w mieszkaniu jest gaz).

Na podłodze przedwojenny parkiet w dobrym stanie, okna nowe wymienione na pcv (oprócz kuchni). Kuchnia wyposażona – do odnowienia, łazienka z wanną i nową armaturą. Czynsz dodatkowo płatny ok. 430zł (zaliczka eksploatacyjna 169 zł, fundusz remontowy 254 zł). Dodatkowo płatne media: prąd, gaz, śmieci.

Jest możliwość przerobienia mieszkania na trzypokojowe usuwając dużą wnękę w kuchni tym samym poszerzając kuchnię powstaje pokój z aneksem kuchennym. Dodatkowo przynależy piwnica ok. 5m2.

Kamienica w dobrym stanie, w tym roku ma być malowana klatka schodowa (uchwałą wspólnoty). Okolica spokojna i bezpieczna, świetna komunikacja z każdą częścią Krakowa, przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Blisko do UE jak również na inne uczelnie – bardzo dobra lokalizacja pod cele najmu.

Cena 525.000 zł do negocjacji

 

Kontakt: Darek 503-112-787

 

 

 

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz