Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 78.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowDesignerski, nowoczesny apartament w pięknej stylowej kamienicy w sercu Starej Pragi.
Idealna oferta dla koneserów i miłośników zabytkowych kamienic i praskich klimatów.
Kamienica z 1928 roku, położona w centralnym punkcie Starej Pragi na rogu ulic Białostockiej i Targowej. Zarządza wspólnota. W 2005r wymieniony dach kryty dachówką ceramiczną, ok. 1998r wymienione instalacje wod-kan i gaz. W dalszej kolejności remont klatek schodowych, elewacji i podwórka. Tylko 15% mieszkań nie jest jeszcze wykupionych. Wg. informacji z UG, są plany rewitalizacji wszystkich kamienic z kwartału pomiędzy ulicami Kijowską i 11 Listopada z funduszu UE do 2012 roku. Rozpoczęła się budowa linii metra do stacji, która zlokalizowana będzie w miejscu pomnika „Czterech Śpiących”.
Bezkonkurencyjna cena za 1 m2 = 11282,- za apartament wykończony i wyposażony na miarę XXI w.
Gruntownie wyremontowany w 2010 roku z zachowaniem najwyższych standardów nowoczesnej architektury wnętrz.
Pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, kościół, C.H. Carreofur. Dwa kroki do ZOO. apartament znajduje się w skrzydle kamienicy przy ul. Białostockiej.
Metraż mieszkania wg. dokumentów to 76m2, powierzchnia powiększona po wyburzeniu części ścian. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Północ

Tags: , , ,


Dodaj komentarz