Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe w miejscowości Ząbki o powierzchni 40.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Zabki OgorzelecMieszkanie o podwyższonym standardzie, usytuowane na wysokim parterze na kameralnym, zamkniętym osiedlu (z monitoringiem) w Ząbkach. Aranżując wnętrze mieszkania położono duży nacisk na estetykę i właściwą kolorystykę oraz na odpowiednie zaprojektowanie, jak i realizację koncepcji przytulnych, a jednocześnie posiadających nowoczesną nutę wnętrz. Tonacja kolorów sprawia, że czujemy się w mieszkaniu bardzo dobrze.

Opis pomieszczeń:
Kuchnia w aneksie( 4,85m2) w zabudowie ze sprzętem AGD(lpłyta gazowa, zmywarka, okap firmy Elektrolux), glazura i terakota.
Salon(17,27m2) z oknami PCV ( z roletami), podłoga panele, ściany gładź gipsowa, z bezpośrednim wyjściem na balkon( 7,5m2), wyłożonym terakotą.
Sypialnia(9,32m2) z zabudową wnękową,podłoga panele, ściany gładź gipsowa.
Przedpokój(3,36m2) z szafą wnękową, podłoga terakota, ściany gładź gipsowa .
Łazienka(5,06m2) z wanną, glazura, terakota.Ekspozycja okien wschód.
Do mieszkania jest przypisane miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka (dodatkowo płatne 20 tyś.).

Osiedle zamknięte, strzeżone zlokalizowane jest wśród istniejącej zabudowy wielorodzinnej w sąsiedztwie niezbędnych obiektów usługowo-handlowych tj ;: szkoła, przedszkole, sklepy, poczta oraz przy terenach rekreacyjno-sportowych, z doskonałym połączeniem komunikacyjnym z centrum i innymi dzielnicami miasta(odległość od centrum Warszawy ok. 16 km). W bliskiej odległości osiedla znajduje się przystanek ZTM, z liniami autobusowymi 199 oraz 145. Połączenie zapewnia dojazd do stacji PKP Ząbki, skąd pociąg do Dworca Warszawa Wileńska dojeżdża w ok. 7 min.
Teren atrakcyjny pod kątem przyrodniczym i turystycznym (gęsta sieć szlaków turystycznych w po bliskim lesie). W bliskim sąsiedztwie znajduje się Warszawski Obszar Chronionego Krajobrazu, oraz rezerwaty przyrody.

Zapraszam do oglądania. /MAZOWIECKIE/wołomiński/Ząbki/Ząbki

Tags: , , ,


Dodaj komentarz