Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zbycia jedno pokojowe w miejscowości Piaseczno o powierzchni 31.40m2

Mieszkanie na sprzedaz Piaseczno Dużym atutem mieszkania jest fakt, że zlokalizowany ono w budynku usytuowanym na skraju osiedla: jeden z ostatnich oddanych budynków lepszej jakości, cisza, bliskość bezkonfliktowego wyjazdu, nie okno w okno. Piaseczyński/piaseczno/piaseczno. Kuchnia ( niespełna 5,5 m kw) w aneksie, z zabudową pod wymiar oraz w pełni wyposażona. Dwa pokaźne stolarka okienna oraz taras, półokrągły ( niespełna 3,7 m kw) na stronę północno-zachodnią. Kawalerka, którą w miarę potrzeb łatwo przerobić na 2 pomieszczenia mieszkalne!!!!!
przestronny pokój, z wydzielonym miejscem do spania oraz pracy. Parkowanie samochodu na terenie osiedla. Istnieje także opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu. Na podłodze piękny, szeroki parkiet dębowy a także płytki ceramiczne. Na osiedlu jest już wszystko łącznie ze żłobkiem a także przedszkolem!
dobre połączenie z warszawą: pod ręką stacja pkp a także przystanek autobusowy. Łazienka prawie 3,5 m kw z wanną narożną, wc z deską bidetową oraz zabudowana szafkami pod wymiar. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym umeblowaniem.

Tags: , ,


Dodaj komentarz