Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 92.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowUWAGA BARDZO DOBRA OFERTA
Mieszkanie dwupoziomowe w kamienicy z lat 50tych, w prestiżowej okolicy. Budynek zatopiony w infrastrukturę miejską. Tramwaje, Metro, liczne linie autobusowe – problem komunikacyjny nie istnieje.
Mieszkanie usytuowanie jest na ostatnim, piątym piętrze budynku. Mieszkanie jest dwustronne. Składa się z salonu 21m2 i sypialni 16m2 z ekspozycją południową, jadalni z aneksem kuchennym o powierzchni 20,5m2, której okna wychodzą na północną stronę, na podwórko. Duża łazienka z ogrzewanie podłogowym. Właściciel włożył dużo serca w mieszkanie. Mieszkanie zostało wykończone materiałami wysokiej jakości.
Drugi poziom to zaadaptowany strych. Znajdują się tam pokój 17m2, łazienka z prysznicem i widna garderoba 7m2, którą można przystosować na miejsce do pracy. Mieszkanie po remoncie, wymienione wszystkie instalacje, położone gładzie, wyprowadzono instalacje pod alarm i kino domowe. Zostały wymienione grzejniki. Na podłodze parkiet dębowy, okna nowe PCV, zabudowa kuchenna. Ogrzewanie podłogowe w łazienkach, kuchni oraz na powierzchni jadalni i hallu.
Mieszkanie w stanie do wprowadzenia się, nie wymaga ponoszenia nakładów finansowych.

Cena liczona 62m2x9800zł plus strych 30m2x2500

Zapraszam serdecznie,
Halina Karpińska
karpinska@lloydgroup.pl
533300907

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz