Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 74.60m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie z klimatem .Orginalnie zaaranżowane i wykończone według indywidualnego projektu wnętrze.W salonie częściowo otwartym na kuchnię znajduje działający kominek.
Przy sypialni rodziców zrobiono saunę o powierzchni 2,5 m kw. Każdy pokój posiada własną garderobę .Dzięki drobnym przeróbkom uzyskano dodatkową powierzchnię / garderoba na drugim poziomie , podniesiony sufit w łazience itp./zróżnicowana wysokość lokalu miejscami do 3 m , skosy oraz okna połaciowe , dzięki którym mieszkanie jest słoneczne i doskonale doświetlone. Powierzchnia uwidoczniona w dokumentach 74,6 m kw. a faktyczna 100m . Kuchnia kompletnie urządzona i wyposażona w sprzęt AGD. Pokój łazienkowy w stylu greckim z wanną z jacuzzi i kabiną prysznicową. Materiały wykończeniowe wysokiej jakości , drzwi wewnętrzne oraz meble na indywidualne zamówienie , dodatkowy system doświetlenia / np. boczne , dolne oświetlenie w hallu mieszkania/.Stan mieszkania idealny.
Niskie koszty utrzymania , liczniki na wszystkie media.Własny gazowy kocioł grzewczy dla budynku. Budynkiem zarządza sprawnie działająca wspólnota mieszkaniowa. Spokojne i zielone miejsce w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Mieszkanie na ostatnim piętrze , ładny widok na panoramę okolicy.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz