Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie na sprzedaż apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 143.05m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie z podziałem na strefę dzienną i nocną, z 3 sypialniami, przestronnym salonem i obszernym przedpokojem.Najwieksza sypialnia posiada swoją łazienkę i garderobę. Przy pozostałych sypialniach też są 2 łazienki do których jest również dostęp ze strefy dziennej. W przedpokojach miejsca na kilka szaf wnękowych.
Możliwość wyjścia na loggię z salonu i z większej sypialni. Posadzka loggi z gresu mrozoodpornego, balustrada ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo, miejscowo wypełnioenie ze szkła.
Kuchnia posiada dwa kanały wentylacyjne (możliwość podłączenia wentylacji mechanicznej).
Drzwi wejściowe stalowe fornirowane, antywłamaniowe w klasie C, zamek ryglujący w trzech kierunkach.
Okna drewniane, malowane lub aluminiowe, wybrane okna wyposażone w
elementy umożliwiające regulację strumienia powietrza nawiewnego. Skrzydła
okienne, wysokie prawie od podłogi, mogą być otwierane i/lub uchylne oraz elementy nieotwieralne.
Mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim. Zainteresowanym klientom wysyłamy rzuty mieszkań oraz link do wirtualnego spaceru do nieruchomości.
Na życzenie- klienta kontaktujemy z doradcą finansowym. O ofertę można pytać 7 dni/24 godziny.
(Kupujący nie płaci żadnej prowizji)
Zapraszamy.
Zrealizowana inwestycja zlokalizowana w Warszawie w Miasteczku Wilanów. Apartamentowiec znajduje się w centrum miasteczka, przy Placu Miejskim.
W 7 klatkowym budynku znajduje się w 87 mieszkań o pow. od 41 do 168 m2. . Najwyżej usytuowane apartamenty mają ponad stumetrowe, tarasy na dachu. Wybrane mieszkania na parterze mają kameralne ogródki, a mieszkania na piętrach balkony i loggie.
Atutem mieszkań w budynku jest ich wysokość- 2.80 m oraz wysokie okna – od podłogi do sufitu, które znakomicie doświetlają pomieszczenia, niezależnie od położenia względem stron świata. Wokół budynku zaplanowano wysokie nasadzenia drzewami, a od strony północno-zachodniej zlokalizowany jest park i Plac Miejski.
Elegancka elewacja i klatki schodowe z holami windowymi, wykonane zostały z dobrej jakości materiałów jak szkło, stal, kamień naturalny.
Budynek posiada w parterze przestrzeń handlową, która nie sąsiaduje bezpośrednio z mieszkaniami. Gzyms z czarnego granitu z nitką stali nierdzewnej wokół budynku akcentuje ten podział.
Wewnętrzny dziedziniec zagospodarowany został jako przestrzeń rekreacyjna z ławkami i miejscem zabaw dla dzieci
Garaż wielostanowiskowy wyodrębniony został jako odrębny lokali i udział odpowiadający 1 stanowiskowi kosztuje 34 000 zł. Wyjście z garażu prowadzi bezpośrednio do każdej klatki schodowej. Budynek przystosowany jest dla ludzi na wózkach inwalidzkich. Do windy można wjechać z poziomu garażu oraz z chodnika od strony dziedzińca na poziomie parteru.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz