Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 29.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowLuksusowo wyposażone studio: otwarta, praktycznie zaaranżowana powierzchnia. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Podłoga w drewnie czereśniowym, na części kuchennej gres polerowany. Zabudowa meblowa wysokiej jakości w naturalnym drewnie wiśniowym obejmuje część kuchenną oraz sypialną. Kuchnia wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD (zabudowana chłodziarko-zamrażarka, zabudowana zmywarka, płyta elektryczna). Nowocześnie wykończona łazienka w mozaice gresowej. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne – jedna ściana jest prawie w całości oszklona (w tym okno witrynowe i drzwi prowadzonące na loggię), za oknami widok na Powiśle i centrum Warszawy (w tym Pałac Kultury i Nauki). Niewielka loggia ze stolikiem – idealna na śniadania latem.

Budynek zadbany/wymienione piony wod-kan i co/ Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych inwestycji w meble, czy też remont/odświeżenie.W mieszkaniu może pozostać również idealnie dopasowana, duża (ponad 3 metry długości) sofa z funkcją sypialną.
Lokalizacja ma wszystkie zalety mieszkania w Centrum (komunikacja, infrastruktura), nie posiadając jej wad (okolica przytulna, bezpieczna, cicha, zielona i bez korków).

Doskonała lokalizacja: wśród parków na Powiślu/Solcu. 10 minut pieszo od Placu Trzech Krzyży i ścisłego centrum. Bliskość Wisły, dookoła liczne tereny zielone, w tym Park Łazienkowski. Dogodna komunikacja, zarówno dla zmotoryzowanych (brak korków, dostępność miejsc parkingowych), jak i komunikacją miejską (liczne połączenia autobusowe).

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz