Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe w miejscowości o powierzchni 57.13m2

Mieszkanie na sprzedaz  Mieszkanie w stanie do częściwoego wykończenia.Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, sypialni,garderoby o pow 2,51 mkw, łazienki oraz widnej kuchni. Budynek wyposażony w media ; centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, energia elektryczna ,woda i kanalizacja z sieci miejskiej.Budynek posiada 7 pięter w tym parter przeznaczony jest na garaż dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie, zaś pozostałe kondygnacje na lokale mieszkalne. W budynku znajdują się 62 mieszkania o powierzchni od 33m2 do 90m2.
Do mieszkań na II piętrze przewidziano przynależne zielone tarasy a do pozostałych balkony i loggie. Architektura charakteryzuje się prostym detalem i spokojną, stosowną kolorystyką. Wszystkie kondygnacje budynku obsługiwane są przez windy osobowe. Mieszkania zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o jakość i funkcjonalność.
Istnieje możliwość łączenia lokali w porozumieniu z inwestorem. Teren wokół budynku będzie ogrodzony i podłączony monitoring.Niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest lokalizacja.
Uwaga ; wyjątkowo elastyczny sposób zapłaty!
– cena miejsca postojowego w garażu (parter) 15 000,- PLN
-cena kom. lokatorskiej o pow. od 2,51 m2 do 2,81 m2 (na półpiętrze oraz na parterze za miejscem postojowym) 1 500,-/m2
– teren wokół budynku będzie ogrodzony i podłączony monitoring /MAZOWIECKIE/Radom m./Radom M./Radom

Tags: ,


Dodaj komentarz