Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie w dzierżawie trzy pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 115.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowCZYNSZ WLICZONY W OPŁATĘ ZA WYNAJEM. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku, oddanym do użytku w 2002 r.
Posiada elegancki i funkcjonalny układ pomieszczeń. Budynek jest chroniony 24 godz. Każda klatka schodowa posiada własną portiernię. Opis mieszkania : Duża Kuchnia otwarta na jasny i przestronny salon. Z salonu jak i z kuchni jest wyjście na balkon. Mieszkanie posiada duży przedpokój zarówno w części dziennej jak i typowo nocnej, Dwie łazienki: jedna mniejsza z du-
żym prysznicem, znajduje się w przedpokoju w części dziennej, druga, większa, z wanna i 2 umywalkami z wejściem bezpośrednio z sypialni małżeńskiej. Dwie sypialnie lub sypialnia z pokojem do pracy lub dla dziecka Mieszkanie jest widne, z dużymi drewnianymi oknami wychodzącymi na 2 strony: północ i południe miasta. W oknach sypialni zostały zamontowane dodatkowe rolety zaciemniające. W salonie i kuchni zainstalowano zasłony przeciwsłoneczne. Mieszkanie jest wyposażone w domofon i drzwi wejściowe antywłamaniowe. Całość wygodna oraz spójna architektonicznie.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz