Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Obiekt do kupienia w miejscowości Góra Kalwaria o powierzchni 260.00m2

Obiekt na sprzedaz Gora_Kalwaria Buk_PomorskiOBIEKT RESTAURACYJNY.
Unikatowy w swym klimacie obiekt restauracyjny, zaledwie 20 km od Warszawy!

Nieruchomość w charakterze klasycznej toskańskiej Villi położona na zabytkowej skarpie wiślanej z widokiem na pradolinę Wisły.
W najbliższym otoczeniu urokliwe tereny sadów owocowych, w tle pozostałości Zamku Książąt Mazowieckich, do tego wyrafinowana kuchnia będąca odzwierciedleniem podróży kulinarnych właścicieli w poszukiwaniu śródziemnomorskich inspiracji.

Obiekt z niewątpliwym potencjałem, zarówno jako klimatyczna restauracja jak również z możliwością przeznaczenia na cele MIESZKANIOWE (duże możliwości aranżacji wnętrza, do tego unikatowe położenie, w niedalekiej odległości centrum Góry Kalwarii, dojazd ulicą osiedlową).
Budynek o pow. 260 m.kw. Sale restauracyjne 120 m. kw. Tarasy 130 m.kw. Działka z ogrodem 1800 m.kw. Wysokość pomieszczeń 4,5 m. Klimatyzacja.
Z ogromną starannością i dbałością o detale zagospodarowana działka, dodatkowo duży taras z pięknym widokiem, stanowiący letnią kontynuację wnętrza, profesjonalny podjazd wraz z parkingiem. Alarm, monitoring.

Istnieje możliwość różnych form nabycia nieruchomości…

Istnieje możliwość kupna przygranicznego terenu kilkuhektarowego – grunt rolny. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Góra Kalwaria/Czersk

Tags: , , ,


Dodaj komentarz