Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Obiekt w dzierżawie w miejscowości Pomiechówek o powierzchni 1000.00m2

Obiekt na wynajem Pomiechowek KraszowNA WYNAJEM ZESPÓŁ HAL PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWYCH O POWIERZCHNI OK. 1000 M2 WRAZ Z BUDYNKIEM MIESZKALNYM 140 M2 PRZY TRASIE E77 I W SĄSIEDZTWIE LOTNISKA MODLIN!!!

Na wynajem nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 1,32 ha w miejscowości Wymysły, w gminie Pomiechówek (przy trasie międzynarodowej E77: Kraków-Warszawa-Gdańsk oraz drodze krajowej nr 62: Strzelno-Siemiatycze; oddalona o 10 km od Nowego Dworu Mazowieckiego oraz około 40 km na północny-zachód od Warszawy). Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego lotniska w Modlinie.

Na terenie działki znajduje się zespół siedmiu pomieszczeń komercyjnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1000 m2, w skład których wchodzą hale produkcyjno-magazynowe z sanitariatami i pomieszczeniami gospodarczymi oraz biuro. Poszczególne pomieszczenia posiadają powierzchnie: 51 m2, 76 m2, 147 m2, 164 m2, 196 m2, 56 m2 oraz 100 m2. Wysokość hal mieści się w przedziale 3,60-4m. Do tej pory w halach wykonywana była działalność produkcyjna spożywcza.

Informacje szczegółowe:
– posadzka niepyląca, odpływowa
– ściany: glazura
– media: woda, prąd, telefon
– kanalizacja: dwa zbiorniki szamb (do celów komunalnych oraz przemysłowych)
– ogrzewanie: ropa
– instalacja przeciwpożarowa, wentylacja
– teren ogrodzony, ochrona + monitoring
– swobodny dojazd dla TIRów (duży plac manewrowy)

Poza pomieszczeniami produkcyjno-magazynowymi na terenie działki znajduje się piętrowy dom mieszkalny o powierzchni 140 m2, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i piwnicy. Budynek może służyć jako zakwaterowanie dla pracowników firmy.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorcy chcącego wykorzystać istniejące pomieszczenia na działalność produkcyjną lub magazynową (składy, hurtownie). Możliwość powiązania wykonywanej działalności z działalnością obsługującą powstające lotnisko.

Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin (położony przy trasie E77), ma pełnić rolę lotniska regionalnego i komplementarnego wobec Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie. Port Lotniczy Modlin będzie operować 24h na dobę, obsługując przewozy międzynarodowe oraz przewozy krajowe pomiędzy portami regionalnymi. Oferta lotniska w Modlinie w pierwszej kolejności skierowana będzie do przewoźników nisko-kosztowych i czarterowych. Ponadto planowana jest budowa Terminalu Cargo o przepustowości 15 tys. ton rocznie. Więcej informacji o lotnisku na www.modlinairport.pl.

Polecam i zapraszam do kontaktu! /MAZOWIECKIE/nowodworski/Pomiechówek/Wymysły

Tags: , , ,


Dodaj komentarz