Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Piękny dom wolnostojący, blisko miasta

Nowy dom wolnostojący, wykończony, gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa 216m. Na parterze duży salon z otwartą kuchnią, pokój gościnny, łazienka i pomieszczenie gospodarcze, we wiatrołapie spora szafa typu komandor. Na piętrze 4 sypialnie z lekkimi skosami, łazienka i garderoba.

Salon z kuchnią około 50m, kafle na podłodze, na ścianach tynk strukturalny, w salonie ładnie zabudowany kominek kaflowy z wkładem firmy Jotul. Z salonu wyjście na taras, przy którym został wymurowany grill. Kuchnia z meblami na wymiar w kolorze drewna, ze sprzętem AGD. W pozostałych pokojach na podłodze dobrej klasy panele, w garderobie i pomieszczeniu gospodarczym na podłodze kafle. Bardzo ładnie, pastelowo wykończone łazienki. Obydwie z oknami, na parterze ze szklaną kabiną prysznicową natomiast na piętrze z dużą narożną wanną. Okna plastikowe w kolorze złotego dębu, z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie.

Wyjście na taras dodatkowo chronione szybami pancernymi. Drzwi wewnętrzne i schody – drewniane. W budynku garaż na 2 auta. Działka 980m., zagospodarowana i obsadzona drzewami, oświetlona. Dom zbudowany z silkatu, ocieplony wełną mineralną. Na dachu położona dachówka ceramiczna firmy Brass. Działka ogrodzona drewnianym płotem z bramą na pilota i domofon. Na działce zbiornik na deszczówkę oraz drewutnia. Dom ogrzewany gazem ziemnym, zbiornik własny – 4000l. oraz elektronicznie sterowany piec znajdują się w pomieszczeniu gospodarczym na parterze. Dom ma przygotowaną instalację do ogrzewania kolektorami słonecznymi. Kominek w salonie ma również rozprowadzenia nadmuchowe w całym domu. W wiatrołapie, przedpokoju, kuchni i łazienkach zamontowano, oprócz tradycyjnego również ogrzewanie podłogowe.

Dom wyposażony w przydomową oczyszczalnię ścieków tak zwane szambo ekologiczne. Rozprowadzona instalacja alarmowa i telefoniczna, połączenie internetowe – drogą kablową (skrętka ekranowana). Dom nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Wysoki standard wykończenia domu. Niskie koszty utrzymania, piękna, spokojna okolica – niedaleko jezioro, a jednocześnie bliskość miasta i łatwa z nim komunikacja w postaci autobusu podmiejskiego. W odległości 2 km. szkoła podstawowa i gimnazjum, przychodnia, apteka, sklep spożywczy.

Tags: , ,


Dodaj komentarz