Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie w centrum dla dwojga

Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, aneks kuchenny w większym z pokoi, przestronna łazienka z narożną wanną oraz piwnica o wymiarach 3m2. Metraż całkowity 40m2 salon 17m2. Gustownie wkomponowany aneks 5m2, z salonu wejście na balkon 2m.

Blok był zbudowany w roku 2007, klatka odświeżona w tym roku. Niskie opłaty ze względu na skromny fundusz remontowy. Na podłogach panele w kuchni i łazience linoleum, na ścianach w pokojach gładzie, kuchnia i łazienka glazura, okna nowe drewniane, na stronę południo- zachodnią. Koszta eksploatacyjne czynsz administracyjny 190zł z opłatami na centralne ogrzewanie oraz wodę zimną i ciepłą. Dodatkowe opłaty według liczników za prąd i gaz.

Doskonała lokalizacja tuż przy głównej drodze, jednak wystawa okien na stronę podwórza zapewnia ciszę mimo lokalizacji w samym centrum. Bardzo dobra lokalizacja do centrum miasta oraz najbliższego domu handlowego. Niedaleko przystanki tramwajowe oraz zajezdnia autobusowa. Blisko sklepy, uczelnie, szkoły, przedszkola, wszelkiego rodzaju miejsca pożytku publicznego. Mieszkanie przytulne, ciepłe, jasne, ciche, gustownie urządzone. Miejsce parkingowe przed blokiem zarezerwowane numerem lokalu i wliczone w koszt czynszu administracyjnego. Idealne mieszkanie dla dwóch osób które cenią sobie aktywność (w bliskiej odległości park) i dostęp do dóbr kultury (dwa przystanki od teatru).

Tags: ,


Dodaj komentarz