Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Apartament na strzeżonym osiedlu

Ładny, dwu-poziomowy, klimatyzowany apartament w nowym budownictwie z 2002 r. na strzeżonym osiedlu. Powierzchnia użytkowa – 82m2, całkowita – 124m2. Na pierwszym poziomie znajdują się: duży salon z wyjściem na taras połączony z częścią jadalną, otwarta kuchnia z oknem, pokój o pow. ok 14m2. oraz łazienka. Na piętrze znajdują się: sypialnia, gabinet i mały schowek o wielkości 3m2. Schody drewniane – dębowe.

Apartament gustownie wykończony w bardzo dobrych materiałach, na podłogach deska Barlinecka. Ściany pokryte gładzią, wymagają drobnego nakładu podczas odświeżenia. Łazienka w nowych kaflach, nowe wyposażenie sanitarne. Kuchnia w ładnej zabudowie wraz z markowym sprzętem firmy Siemens. W wyposażeniu apartamentu są również meble w salonie oraz tarasie.

Do lokalu należy piwnica o powierzchni 6m2 oraz miejsce postojowe w garażu. Apartament ogrzewany jest przez własną kotłownię gazową dla budynku. Ciepła woda z ujęcia miejskiego.

Osiedle bardzo ciche, zielone (niedaleko park), zamknięte i monitorowane. Bardzo dobra infrastruktura: świetne połączenie do centrum miasta, blisko sklep, szkoła podstawowa, apteka oraz przychodnia. Apartament warty zainteresowania ze względu na wysoki standard i świetną lokalizację. W budynku jest świeżo wyremontowana klatka i ocieplona elewacja.

Tags: ,


Dodaj komentarz