Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Piętrowy dom szeregowy

Piętrowy dom mieszkalny w zabudowie szeregowej w miejscowości niedaleko miasta. Na parterze znajduje się pokój dzienny, aneks kuchenny, przedpokój, łazienka z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze, garderoba. Na piętrze natomiast trzy pokoje, łazienka z wanną narożną, korytarz. Powierzchnia użytkowa domu to 214m2. Dom posiada dobudowany garaż wielkości 21m2 który połączony jest z pomieszczeniem gospodarczym.

Bardzo wysoki standard wykończenia pomieszczeń. Na ścianach – gładź gipsowa; podłogi w pokojach wyłożone panelami; w kuchni, łazience, WC, przedpokoju – płytki ceramiczne. Schody – betonowe wyłożone płytkami ceramicznymi. Okna i drzwi nowe drewniane. Dom jest świeżo po remoncie, odświeżeniu ścian i malowaniu elewacji. Dom wyposażony jest w nową armaturę, jest w pełni umeblowany. Do budynku przynależą również taras i ogród.

Dom został oddany do użytku w 1999 roku i jest on segmentem skrajnym szeregowca. Budynek usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1780m2. Dom zbudowany z betonu komórkowego autoklawizowanego. Dom usytuowany jest na osiedlu domków szeregowych, bardzo cichym i spokojnym. Odległość od centrum miasta to 4km. Osiedle otoczone jest zielenią, niedaleko las oraz park. Niedaleko punkty usługowe, apteka, sklep oraz restauracja. W domu dostępne są media: gaz ziemny, prąd, kanalizacja, woda ciepła, woda zimna. Przyłączony jest również szerokopasmowy internet oraz kablówka.

Tags: ,


Dodaj komentarz