Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom do zbycia w miejscowości Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 119.50m2

Dom na sprzedaz Grodzisk_Mazowiecki GrabowiecOsiedle „Villa Czarny Las” jest położone wśród malowniczych lasów i pól, z dala od zgiełku miejskiego. Jednocześnie jest to osiedle nowoczesne, z pełną infrastrukturą i dobrym dojazdem do Warszawy. Drogi osiedlowe są wyłożone kostką i oświetlone stylowymi latarniami.

Każdy dom ma dostęp do prądu, gazu, wody oraz kanalizacji miejskiej. W centralnej części osiedla planowany jest hotel i centrum konferencyjne z basenem i kortami tenisowym, z których będą korzystać również mieszkańcy. Niedaleko (ok. 5 km) położony jest Grodzisk Mazowiecki, w którym znajdują się sklepy, szkoły, stacje WKD i PKP, hala sportowa, basen, kino oraz wiele miejsc gdzie można zjeść coś dobrego.

Segment środkowy o pow. całkowitej 120 m2, wykończony pod klucz i gotowy do wprowadzenia. Składa się z dużego salonu z kominkiem, otwartej i widnej kuchni, holu, przedsionka, WC i garażu. Na piętrze są 3 sypialnie i łazienka z wanną. W holu i kuchni na podłodze terakota, a w salonie panele. Na piętrze jest wykładzina. W łazienkach glazura i terakota, glazura jest również w kuchni między szafkami. Kuchnia jest wyposażona w komplet szafek, blat grzewczy, piekarnik gazowy i wyciąg oraz zlewozmywak. Podjazd oraz 12-metrowy taras są wyłożone kostką brukową. W ogródku jest posiany trawnik. Oferta godna polecenia. /MAZOWIECKIE/grodziski/Grodzisk Mazowiecki/Czarny Las

Tags: , , ,


Dodaj komentarz