Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 70.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowZadbane, czyste i ładnie urządzone mieszkanie: salon połączony z kuchnią w pełnej zabudowie wraz ze sprzętem (parkiet egzotyczny), ok.28m2; dwa pokoje (parkiet) po ok.12m2; garderoba (parkiet) ok.4m2; łazienka (glazura, terakota; wanna z masażami i kabina z masażami; ogrzewanie podłogowe) ok.7m2 i wc (glazura, terakota) ok.2m2; przedpokój (marmur). W mieszkaniu są dekoracyjne podciągi i słupy z oświetleniem oraz elementy marmurowe. Mieszkanie wyposażone jest w pełne oświetlenie oraz umeblowane jest dodatkowo w duży zestaw wypoczynkowy (rozkładany narożnik + fotel).
Mieszkanie jest odświeżone, wysprzątane; gotowe do przyjęcia nowego właściciela
W odległości ok. 100m od bloku zaplanowana stacja metra (Targówek II).
Ok. 150m od bloku znajduje się przystanek autobusowy z kilkoma liniami.
Mieszkanie jest bezpieczne dla dzieci (brak ostrych narożników i krawędzi); jasne i przestronne. Do mieszkania przynależy duża piwnica (4,2m2), a także dwa miejsca parkingowe, które są już ujęte w cenie mieszkania.
Lokalizacja: 1 piętro (blok 3 piętrowy, 9 mieszkań na klatce); dwustronne z loggią, widok na piękny i duży park. W pobliżu: place zabaw, przedszkola i szkoły oraz teatr Rampa; bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowa i usługowa.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz