Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Dom na sprzedaż w miejscowości Ożarów Mazowiecki o powierzchni 421.70m2

Dom na sprzedaz Ozarow_Mazowiecki GrzybnoDom nigdy nie wykończony. Doprowadzone i rozprowadzone instalacje- światło, centralne ogrzewanie, woda, kanalizacja i gaz w ulicy. Dom wymaga wykończenia, należy połozyć tynki wewnętrzne,podłogi, wymienić okna. Dom był ogrzewany.Duży garaż. Przy domu znajdują się zabudowania gospodarcze. Działka jest prawie kwadratowa, znajduję się przy ulicy asfaltowej. Znakomity umiejscowienie posesji nieopodal ścisłego centrum Ożarowa. W poblizu szkoła, przedszkole, basen, poczta, itp.
Wokół powstają nowe domy. Dobry dojazd do Warszawy, a rowerowa wycieczka do Puszczy Kampinowskiej – oddalonej o jakieś 10 km, umożliwi obcowanie z naturą.
Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl *** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI *** *** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE*** *** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA *** Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz