Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 74.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow74-metrowe mieszkanie z 30-metrowym tarasem na Targówku. Salon i dwie sypialnie. Do mieszkania należy miejsce w garażu podziemnym i komórka lokatorska.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i urządzone w wysokim standardzie. Główne ściany pokryte są tynkiem strukturalnym, na podłodze położone jest drewno – jesion. Urządzenia kuchenne są zabudowane: zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna i lodówka.
Centralnym miejscem mieszkania jest duży salon z aneksem kuchennym (półotwartym, możliwość całkowitego zamknięcia kuchni) i drugim aneksem (gabinetem). Boczna ścianka aneksu zasłania kuchnię,
z salonu widok na kuchnię jest ograniczony.
Łazienka wyłożona jest włoskimi płytkami i szklaną mozaiką. Znajduje się w niej duża wanna połączona
z prysznicem (szklany składany parawan). Meble w łazience są zbudowane na zamówienie, pralka znajduje się w zabudowanej szafie. Urządzenia sanitarne, baterie kuchenne i łazienkowe są wysokiej jakości.

W mieszkaniu jest dużo miejsca do przechowywania: trzy szafy na ubrania w zabudowie (dwie w przedpokoju i jedna w sypialni) i dodatkowa szafa w łazience. Przy zakupie można zachować wybrane ruchome elementy wyposażenia – do ustalenia.
Największym atutem mieszkania jest duży taras (30 metrowy), który od wiosny do jesieni zamienia się w kolorowy ogród. Można tam hodować kwiaty i zioła. Świetne miejsce na odpoczynek i spotkania towarzyskie. Na taras prowadzą dwa osobne wyjścia: z salonu i drugiego pokoju (obecnie dziecięcego).

Dodatkowo w cenie mieszkania jest miejsce garażowe oraz komórka lokatorska (3m2)

Osiedle Lewandów Duży zbudowane jest w śródziemnomorskim stylu z kaskadowymi tarasami.
Na osiedlu jest całodobowy monitoring i ochrona. Mieszkanie ma okna z trzech stron – wschodniej, północnej i zachodniej. Rano słońce jest w sypialni, zachody słońca można podziwiać z salonu i kuchni.
Osiedle położone jest na wysokości nowobudującej się trasy wylotowej na most Grota Roweckiego i Trasę Toruńską (w odpowiednim oddaleniu, żeby nie było słychać ruchu pojazdów a jednocześnie o dwie minuty samochodem). W ciągu 5-10 minut można znaleźć się na Wisłostradzie. Osiedle znajduje się niedaleko wylotowej trasy na Marki (ul. Radzymińska – dojazd 5 minut) oraz na most Gdański (ok. 15 minut). Bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Handlowego Targówek oraz M1.

KONTAKT: 600 – 995 – 469 grandh@op.pl www.grandh.pl domofon

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz