Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

DziaLka na sprzedaż w miejscowości Czosnów o powierzchni 3000.00m2

DziaLka na sprzedaz Czosnow HaldrychowiceDziałki w trakcie podziału geodezyjnego, umiejscowione na TERENIE NIE ZALEWOWYM!!! Przy anomaliach pogodowych jakie występują w naszym kraju, jest tam zupełnie sucho, gdyż teren jest podwyższony np. w stosunku do Łomianek, czy Dziekanowa.Możliwość zmiany przeznaczenia działki na budowlanową, na chwilę obecną możliwa budowa na działce o pow. 3000m
Działka łaczy w sobie możliwość obcowania z naturą – ( Wisła, Rezerwat Ptaków, bliskośc Puszczy Kampinowskiej), z łatwym dostępęm do aglomeracji.
W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna i rezydencjonalna. Do Warszawy ok. 12km – dobry dojazd trasą gdańską ( ok.1 km do trasy). W odległości ok. 20m przystanek autobusowy – komunikacja miejska Ł-bis(do stacji metra Marymont w ok. 35min) oraz PKS.
Najbliższe miasto – Łomianki 4km, Nowy Dwór Mazowiecki – 9km,
stacja paliw – 1,5km, przedszkole prywatne ok. 1,5 km.
Dynamicznie rozwijający się teren, na trasie łączącej lotnisko warszawskie z lotniskiem modlińskim. W sąsiedztwie zabudowa nowczesnych domów. ATRAKCYJNA CENA! POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!!!
Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl *** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI *** *** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE*** *** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA *** Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz