Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 82.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSUPER OFERTA !!!! Pojedynczy budynek na dużej , ogrodzonej działce z ogrodem do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.
Wyjątkowe mieszkanie dla kogoś kto lubi przestrzeń. Składa się z bardzo dużej części dziennej – kuchni, częściowo otwartej, z jadalnią połączoną z salonem. Część prywatna to dwie sypialnie , łazienka i oddzielne WC.
Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku, strzeżonym, z portierem i monitoringiem, przy ulicy Zadumanej. Miejsce całkowicie bezpieczne i przyjazne. Do Parku Szczęśliwickiego ok. 300m. Można do niego dojść w 5 min.
Na posesji miejsce postojowe pod zielonym tarasem i schowek w cenie mieszkania. A z drugiej strony plac zabaw dla dzieci tylko do dyspozycji mieszkańców budynku. Wspólnota mieszkaniowa doskonale zarządzana. Miłe sąsiedztwo. W pobliżu szkoła prywatna, szkoły państwowe, przedszkola i żłobki oraz cała infrastruktura. Centra handlowe Reduta i Blue City, korty tenisowe(widoczne z okien), fitness kluby, basen. Doskonały dojazd do Śródmieścia i w każdym innym kierunku.
Mieszkanie jest w stanie do niewielkiego remontu. Wymaga wycyklinowania parkietu i pomalowania ścian.
Bardzo polecam tę ofertę!!! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ochota

Tags: , , ,


Dodaj komentarz