Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

DziaLka na sprzedaż w miejscowości Ostrowice o powierzchni 54000.00m2

DziaLka na sprzedaz Ostrowice OtloczynUrokliwa działka siedliskowa w Ostrowicach (woj. zach-pom.), ok. 20 km od Drawska Pomorskiego w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego.
Nieruchomość o powierzchni ok. 5,4 ha w tym prywatne jeziorko (obecnie w fazie przygotowań).

Kształt działki prostokątny, teren lekko pofałdowany, niezabudowany, porośnięty młodym drzewostanem leśnym, krzakami i nieuporządkowaną roślinnością. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny zabudowy siedliskowej oraz lasy i pola uprawne.
Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego na działce dopuszczona jest zabudowa siedliskowa, w ramach której można realizować zabudowę zagrodową.

Na granicy działki znajduje się woda, prąd, kanalizacja. Istnieje możliwość podłączenia telefonu stacjonarnego oraz internetu.
Nieruchomość znajduje się ok. 1,5 km od drogi wojewódzkiej nr 173 relacji Drawsko Pomorskie – Połczyn Zdrój. Dojazd do działki drogą asfaltową i utwardzoną.

Idealne miejsce dla szukających lokalizacji na budowę siedliska, gospodarstwa agroturystycznego.
Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl *** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI *** *** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE*** *** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA *** Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz