Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 61.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrezentowane mieszkanie zlokalizowane jest na warszawskiej Pradze Południe (Witolin), niedaleko ulicy Ostrobramskiej i kompleksu „Strefa Wnętrza”. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację z centrum miasta dzięki licznym autobusom kursującym ulicami Ostrobramską, Łukowską i Zamieniecką. Oferta ta jest równie interesująca dla zmotoryzowanych, gdyż istnieje możliwość wynajmu miejsca postojowego pod budynkiem.

Pod kątem infrastruktury okolica ta prezentuje się atrakcyjnie. Liczne sklepy, punkty usługowe i restauracje, bliskość CH Promenada i King Cross Praga sprawiają, że można tam załatwić wszystko od ręki. W okolicy funkcjonują liczne szkoły i przedszkola, a pod kątem dzieci idealnie sprawdza się też plac zabaw położony pod budynkiem.

Sam budynek jest w dobrym stanie, przeszedł już najważniejsze remonty i prezentuje się bardzo przyzwoicie. Prezentowane mieszkanie jest dwustronne, więc okna wychodzą zarówno na wspomniany plac zabaw i podwórko jak i na ulicę Ostrobramską, która jest jednak oddalona od budynku i nie przekłada się na hałas w mieszkaniu.

Sam lokal jest w dobrym stanie, choć wymaga częściowego remontu. Wszystkie okna wymienione zostały na PCV, a na podłodze leży parkiet w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie na przestrzeni ostatnich lat przechodziło zmiany, w 1997 roku wymieniona została kuchnia, w 2004 roku na ścianach w przedpokoju położono panele, a w 2010 roku w sypialni stanęła elegancka szafa.

Na mieszkanie składają się 3 niezależne pokoje, spora kuchnia, łazienka i oddzielne wc oraz ustawny salon. Wszystkie pomieszczenia są przestronne, a układ jest funkcjonalny. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, okna wychodzą na płn-zach i płd-wsch.

Gorąco polecam i zachęcam do zobaczenia mieszkania!

Michał Wleklik, 533-300-908

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz