Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 69.40m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowLokal ten wchodzi w skład jednego z najatrakcyjniejszych kompleksów mieszkaniowych w tej części Warszawy! Budynek jest nowy i bardzo zadbany, całe osiedle jest zamknięte, a nad bezpieczeństwem 24 godziny na dobę czuwają ochroniarze.
Mieszkańcy mogą korzystać z ogrodzonego patio i placu zabaw, to fantastyczna enklawa w sercu Gocławia! Na zewnątrz funkcjonuje bardzo dobrze zorganizowany pasaż handlowy, na który składa się sieć sklepów, banków oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Mieszkańcy mogą zaopatrywać się w codzienne produkty w osiedlowym markecie Savia.
Pod względem infrastruktury okolica prezentuje się rewelacyjnie – nieopodal działa basen Wodnik, na spacery wybrać się można do rewitalizowanego Parku nad Balatonem, a na niedzielne wyjście do kina idealnym miejscem jest CH Promenada.
Dojazd do centrum zajmuje niewiele czasu, niedaleko funkcjonują przystanki autobusowe, z których można dotrzeć w każdy zakątek miasta. Z Gocławia wychodzi 14 dziennych linii autobusowych – dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmuje nie więcej niż 15 minut.
Rozkład tego lokalu jest bardzo funkcjonalny, właściciele urządzając je, robili to dla siebie. Łatwo się zorientować gdyż w mieszkaniu zadbano o każdy szczegół, całość wykończona została przy użyciu wysokiej klasy materiałów.
Pokoje są przestronne i bardzo ustawne, z salonem połączona jest elegancka kuchnia, której cała zabudowa wliczona jest w cenę. Dodatkowymi atutami tej oferty są m.in. duża szafa wnękowa w przedpokoju, stylowa łazienka z wanną z hydromasażem oraz duża loggia wychodząca na patio.
Gorąco zachęcam do zapoznania się z tą ofertą!!!

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz