Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 67.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow
Mieszkanie pozostawia niezatarte wrażenie.
Znajduje się na zielonym, zamkniętym osiedlu, które dodatkowo posiada „strefę zieleni” – tereny wypoczynkowe, plac zabaw dla dzieci, oczko wodne, alejki wyłącznie dla pieszych.

Po wejściu do mieszkania przez solidne drzwi marki GERDA, znajdujemy się w jasnym przestronnym hallu, z którego mamy dostęp do wszystkich pomieszczeń mieszkania.

Zacznijmy od strefy dziennej. Przez wielkie, drewniane, dwuskrzydłowe drzwi wchodzimy do przestronnego salonu, który może spełniać rolę pokoju gościnnego i wypoczynkowego. Wygodna sofa, spokojna muzyka i lekko uchylone drzwi balkonowe zapewnią spokój i odprężenie.

Widna i przestronna kuchnia wykończona w wysokim standardzie i przy zachowaniu precyzji, nada smaku potrawom, które można podać na stół jadalny w salonie lub spożyć „na szybko” przy stole znajdującym się w kuchni.

Do części dziennej zaliczyć można również dodatkowe WC, z którego mogą korzystać goście bez potrzeby zakłócania strefy intymnej gospodarzy poprzez używanie Łazienki głównej.

Strefa nocna składa się na dwie sypialnie oraz Łazienkę. Okna obu sypialni wychodzą na podwórko, więc nie ma możliwości zakłócenia ciszy – podwórko jest bardzo ciche, spokojne, a samochody mogą wjeżdżać wyłącznie w porze dnia.

Łazienka jest wykończona przy użyciu materiałów wysokiej jakości, a wygodna wanna i aromatyczne świece ukoją nerwy i mięśnie po intensywnym dniu.

Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie i niezamieszkane, dlatego pozwala na natychmiastowe przyjęcie nowych mieszkańców.

Zapraszam

Jakub Sawicki
508 634 154

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz