Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 72.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowŁadne trzypokojowe mieszkanie z balkonem ok. 5 m2 o bardzo funkcjonalnym rozkładzie na wysokim parterze/winda wjeżdża się na 1 piętro. Zamykany korytarz ze szklanymi drzwiami tylko dla dwóch lokali.
W skład wchodzą 3 pokoje: 22m2; 12m2 i 10m2, kuchnia ok. 7m2 otwarta na duży pokój , łazienka 3,5m2, osobno WC 1,5m2, schowek typu garderoba 2,0m2, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. W mieszkaniu jest nowa instalacja elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, nowe grzejniki z regulatorami ciepła. Kuchnia widna. Okna są wymienione na drewniane w kolorze białym. Na życzenie kupującego nieodpłatnie w mieszkaniu mogą pozostać meble kuchenne i łazienkowe. W sypialni na całej długości ściany jest całkiem nowa pojemna szafa typu Komandor z przesuwnymi drzwiami.
Możliwość parkowania samochodu na zamykanym parkingu społecznym, bez dodatkowych opłat.
Mieszkanie spełnia kryteria programu „Rodzina na swoim”
Świetna lokalizacja – w najbliższej okolicy autobusy do centrum; dwa duże centra handlowe Promenada i nowe TESCO; ścieżki rowerowe wzdłuż Wisły; punkty usługowe, sklepy osiedlowe, bankomat, apteka, szkoła, przedszkole, przychodnia i kościół.

Tags: , , , ,


Dodaj komentarz