Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 78.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMIESZKANIE w stanie deweloperskim o powierzchni 78.2 m2 położone na 12 piętrze apartamentowca z 2001 roku usytuowanego w kompleksie trzech budynków na ulicy WOLNOŚĆ na warszawskiej Woli.

ROZKŁAD;
Z hallu wejściowego o pow. 11,4 m2 na prawo wejście do jadalni połączonej z kuchnią, na otwartej przestrzeni 24,8 m2 z dwoma dużymi oknami na północny-zachód. Na wprost drzwi wejściowych łazienka o pow. 8,4 z wygodnym i praktycznym rozwiązaniem pozwalającym, na wspólnej powierzchni pomieszczenia, na umieszczenie wygodnej kabiny prysznicowej, umywalek, podręcznych szafek oraz oddzielonego od nich w naturalny sposób wc. Po lewej stronie hallu otwarta przestrzeń pokoju dziennego o pow. 33,7 m2 z dwoma oknami na południowy-zachód ( widok na panoramę Warszawy oraz na wewnętrzne patio ) oraz drzwiami prowadzącymi na balkon o pow. 5,5 m2.

POTENCJAŁ;
Plan mieszkania, jego rozkład oraz położenie ścianek działowych oferuje duże możliwości aranżacji wnętrza, jego podziału i zmiany funkcji poszczególnych pomieszczeń. Między innymi w prosty sposób można uzyskać podział pomieszczenia jadalni połączonej z kuchnią 24,8 m2 np. na dwa odrębne pomieszczenia lub pokoje z jednoczesnym wydzieleniem z pomieszczenia pokoju dziennego o pow. 33,7 m2 aneksu kuchni z zachowaniem drugiej jego części na potrzeby salonu. Przez taki przykładowy podział uzyskano by dwa niezależne pokoje oraz salon z otwarta kuchnią.

BUDYNEK;
Bardzo dobrze utrzymany, zadbany wyposażony, monitorowany i strzeżony. Dwa lokale na piętrze, dwie szybkobieżne windy w klatce. W najbliższym sąsiedztwie tzn. w obrębie kompleksu budynków przy ul. WOLNOŚĆ, wszystkie niezbędne placówki użyteczności publicznej a także sklepy, restauracje, punkty usługowe. Bardzo dobra komunikacja z położonym blisko Centrum oraz innymi dzielnicami Warszawy środkami transportu miejskiego jak też samochodem poprzez oś ul. Okopowej i Al. Solidarności. Miejsce parkingowe w znajdującym się pod budynkiem garażu – 30 tyś. złotych. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola/Muranów

Tags: , , ,


Dodaj komentarz