Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Rezydencja z basenem, duża działka

Rezydencja dla ludzi ceniących komfortowe rozwiązania i spokój. Położona na wzniesieniu, w urokliwej miejscowości niedaleko Poznania, o powierzchni 571m2 na działce 8712 m2. Działka otoczona jest wysokimi 25 letnimi drzewami owocowymi. Rezydencja znajduje się około 10 minut od drogi ekspresowej. Rezydencja składa się z trzech kondygnacji o powierzchni użytkowej 439 m2 + garaż 51 m2. Na parterze o powierzchni użytkowej 289 m2 znajdują się 4 pokoje, kuchnia, jadalnia, spiżarnia, pralnia, łazienka, toaleta, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz pomieszczenie o pow. 79 m2 w którym znajduje się basen wraz z łazienką i sauną fińską.

Piętro o powierzchni użytkowej 186 m2 stanowią 3 pokoje, sypialnia, 2 łazienki, 3 garderoby. Rezydencja jest w pełni wykończona najwyższej klasy materiałami i jest gotowa do zamieszkania. Większość podłóg w pomieszczeniach jest wyłożona deską egzotyczną, kuchnia, łazienki i toalety wyłożone są najwyższej klasy kaflami. Na ścianach tynk mineralny, ładnie zdobiony. W rezydencji znajduje się również podpiwniczenie.

Do budynku doprowadzony jest prąd, woda i gaz. Oczyszczanie zużytej wody odbywa się poprzez oczyszczalnię ekologiczną. Dodatkowo do rezydencji dołączony jest 12000m2 sadu owocowego.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz