Nieruchomości Poznań

Wyselekcjonowane oferty nieruchomości z rynku wielkopolskiego

Lokal biurowy niedaleko starego miasta

Lokal biurowy w ścisłym Centrum Poznania, po generalnym remoncie, na parterze, wejście od ulicy, w kamienicy. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o wymiarach 45m2 oraz 22m2. Dodatkowo w lokalu jest niewielka kuchnia, 2 łazienki i wiatrołap. Układ idealnie nadaje się na biuro obsługi klienta, za wiatrołapem znajduje się większa sala, na jej końcu przejście do mniejszej.

Na podłodze dobrej klasy panele, w kuchni meble w zabudowie wraz z lodówką, zmywarką, płytą indukcyjną i mikrofalą. Bardzo ładnie zaaranżowana łazienka z prysznicem, włoskie kafle na ścianach i podłodze. Okna nowe PCV od strony podwórza (strona południowa). Okno jest zabezpieczone kratami. Centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z przepływowego podgrzewacza elektrycznego. Kamienica jest po gruntownym remoncie elewacji, na ten rok planowany jest remont klatki schodowej do której lokal ma dostęp z mniejszego pomieszczenia.

Czynsz miesięczny jest bardzo atrakcyjny biorąc pod uwagę świetną lokalizację oraz wielkość lokalu. W czynszu nie zawierają się dodatkowe opłaty za media, które rozliczane są według wskazań licznikowych. Miejsce w którym znajduje się lokal znajduje się na jednej z głównych ulic przy starym mieście.

Tags: , , ,


Dodaj komentarz